-35%








8 908 ₴
5 790 ₴
Показати оптові ціниКомфорт і здоров’я у вашому домі
Збалансований рівень вологості допомагає покращити сприйняття якості повітря. Зволожувач повітря призначений для зменшення дискомфорту; спричиненого сухим повітрям; такого як сухість шкіри; рота; носових проходів і очей; а також подразнення горла; закладеність носа та статична електрика. Він також допомагає створити сприятливе середовище для кімнатних рослин; формуючи більш здорову атмосферу у вашому домі.
Ефективність і продуктивність
Три режими швидкості вентилятора та автоматичні налаштування забезпечують ефективну роботу й комфорт користувача. Продуктивність до 300 мл/год дозволяє ефективно зволожувати приміщення площею до 44 м².
Дихайте комфортно з мінімальною потребою в доливанні води. Резервуар об’ємом 3;5 л забезпечує до 21 години безперервної роботи для вашої зручності. Насолоджуйтесь комфортною вологістю з меншою кількістю перерв.
Технологія Philips NanoCloud
Випарна технологія Philips NanoCloud — одна з найчистіших технологій зволоження. Її ультратонкий туман ускладнює осідання бактерій на поверхнях. Це забезпечує подачу в приміщення зволоженого повітря; що містить до 99% менше бактерій порівняно зі стандартними ультразвуковими зволожувачами; що робить її ідеальною для дитячих кімнат.
Невидимий туман NanoCloud не утворює білого нальоту та не залишає вологих плям. Великі краплі; які створюють ультразвукові зволожувачі; можуть зволожувати меблі та підлогу; залишаючи білий осад на поверхнях. Частинки NanoCloud занадто малі; щоб переносити мінерали; ефективно запобігаючи утворенню нальоту та плям.
Зручність і щоденний комфорт
Пристрій безпечний для використання з водопровідною водою; що забезпечує щоденний комфорт. Просто наповніть резервуар; увімкніть прилад і насолоджуйтесь свіжим повітрям та комфортною атмосферою у приміщенні.
Насолоджуйтесь ароматерапією з улюбленими ефірними оліями; створюючи розслаблюючу атмосферу відповідно до ваших потреб.
Насолоджуйтесь комфортним сном з оптимальним рівнем вологості та прокидайтеся більш відпочилими. Нічний режим забезпечує тиху; але ефективну роботу.
Інтелектуальне керування
Незалежно від того; вдома ви чи ні; керуйте зволожувачем повітря за допомогою додатка Air+; щоб регулювати рівень вологості та задавати розклад роботи. Використовуйте голосові команди через Google і Alexa для зручного керування без використання рук у будь-який час і в будь-якому місці.
Практичність і енергоефективність
Насолоджуйтесь зручним наповненням завдяки системі верхнього заливу. Просто підніміть кришку та налийте воду прямо в резервуар; забезпечуючи безперервну роботу без проливань і зайвих зусиль.
Отримуйте швидке зволоження повітря при низькому енергоспоживанні. Навіть на максимальному рівні пристрій споживає лише 3 Вт — стільки ж; як світлодіодна лампа.
Оригінальні фільтри забезпечують оптимальну продуктивність до 6 місяців; зменшуючи потребу в частій заміні та додаткові витрати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 1.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HU4210/03 |
| Час роботи при повному резервуарі | 21 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 334 х 219 х 223 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дизайн | класичний |
| Додатково | сигнал порожнього резервуара для води |
| Додаткові функції | керування зі смартфона |
| Індикатори | рівня води |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Мoдель | HU4210/03 |
| Потужність | 3 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 3.5 л |
| Основні функції | зволоження |
| Особливості | технологія випаровування NanoCloud знижує ризик поширення бактерій на 99 % |
| Площа обслуговування | 44 м2 |
| Продуктивність | 300 мл/год |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Безшумні |
| Тип управління | Wi-Fi |
| Колір | Чорний |