-35%32 129 ₴
20 884 ₴
Показати оптові ціниПлита Hansa FCCW 58277 (FCCW58277) для щоденного приготування смачних і улюблених страв оснащена склокерамічною варильною поверхнею і багатофункціональною електричною духовкою. Для управління всіх нагрівальних елементів на панелі управління розміщені поворотні ручки регулювання потужності нагріву. Також тут встановлено великий цифровий дисплей; який відображає поточний час або час до закінчення приготування. Електронний програматор з кнопковим управлінням дозволяє запрограмувати тривалість приготування страв в духовій шафі; а також автоматично відключить нагрів; коли закінчиться заданий час; і подасть звуковий сигнал.
На склокерамічній варильній поверхні плити Hansa FCCW 58277 розміщені 4 зони нагріву Hi-Light; з яких одна має овальну зону розширення нагріву; інша - збільшений контур розширення нагріву. Двоконтурні зони розширення нагріву дозволяють використовувати посуд із збільшеним діаметром; овальна - гусятницю. Індикатори залишкового тепла повідомляють про те; що конфорки ще не охололи; завдяки чому є можливість економно використовувати залишкове тепло для завершення приготування страви або підтримки блюда в теплому стані; а також вберегти руки від випадкового дотику до ще не остигнула поверхні.
Електрична духовка плити Hansa FCCW 58277 володіє внутрішнім об'ємом в 65 л; чого цілком достатньо для приготування на декількох рівнях або великих порцій. Внутрішні поверхні; які покриті емаллю з властивостями легкого очищення; а також металеві знімні напрямні забезпечують легких догляд і чищення. Внутрішнє освітлення дозволяє контролювати процес приготування не відкриваючи дверцята. Для приготування страв в духовці можна скористатися одним з 8-ми запропонованих режимів нагріву; серед яких є конвекція; традиційний нагрів; гриль та ін. Плита Hansa FCCW 58277 (FCCW58277) має подвійне скло дверцят духовки; що запобігає опікам при дотику до її поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |
| Характеристики духової шафи | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FCCW58277 |
| Висота | 85 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 60 см |
| Зони нагрівання | стеклокерамика (Hi-Light) |
| Кількість конфорок | 4 |
| Мoдель | FCCW 58277 |
| Сила і тип конфорок | 1.8 кВт |
| Підсвічування | Да |
| Корисний об'єм духовки | 65 л |
| Країна виробництва | Польща |
| Також шукають | вузькі 40-55 см |
| Тип | Електрична |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип спорожнення | емаль легкої очищення |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 см |