-35%








23 563 ₴
15 316 ₴
Показати оптові ціни✔ Шкала для точного встановлення глибини різання до 64 мм.
✔ Багатоцільова дискова пила для роботи по деревині; деревно-волоконних плитах і інших будівельних матеріалах.
✔ Надійний високомоментний електродвигун для роботи на будмайданчиках і в столярних майстернях.
✔ Пила з низьким рівнем вібрації і тривалим терміном служби.
✔ Додаткова рукоятка для безпечної роботи двома руками.
✔ Різання під кутом до 57 °
✔ Чудове балансування для тривалої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 3.6 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCS570N |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина пропилу під кутом 45° | 49 мм |
| Глибина пропилу під кутом 90° | 64 мм |
| Діаметр диска | 184 мм |
| Додаткові функції | регулювання глибини пропилу |
| Заміна оснащення | ключова |
| Використання | ручне |
| Максимальний кут нахилу | 90 ° |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | диск 184х16 мм (без АКБ та ЗП) |
| Потужність | працює від акумулятора |
| Призначення | професійний |
| Посадковий діаметр пиляльного диска | 16 мм |
| Швидкість обертання | 5500 об/хв |
| Країна виробництва | Китай |