-35%48 623 ₴
31 605 ₴
Показати оптові ціниExos X18
Розроблений для максимальної ємності зберігання та найвищої ефективності використання в стійці; забезпечуючи ємність до 18 ТБ.
Жорсткі диски серії Exos X
Найбільш масштабовані диски в сфері даних; жорсткі диски серії Exos X інтегрують новітні технології на підтримку безпечного та надійного хмарного центру обробки даних.
Масштабована. Чуйний. Інноваційний
Розроблені для роботи з найсуворішими робочими навантаженнями; накопичувачі корпоративного класу серії Seagate Exos X - це ідеальні рішення з високою надійністю для серверів; систем зберігання даних та бізнес-орієнтованих систем NAS. Якими б не були ваші програми; для них існує диск Exos.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Призначення | Для сервера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ST16000NM000J |
| Гарантія, міс | 60 |
| інше | напрацювання на відмову 2.5 млн. годин |
| Інтерфейс | SATA III |
| Лінійка (Серія) | Exos enterprise |
| Мoдель | 3.5" 16TB |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 16 ТБ |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Розмір буфера | 256 MB |
| Швидкість обертання (об/хв) | 7200 об/хв |
| Також шукають | з великою місткістю |