-35%28 338 ₴
18 420 ₴
Показати оптові ціниHansa FCCW58240 - це сучасна і функціональна кухонна плита; яка порадує саму вимогливу господарку. Вона має стильний дизайн; виконана в білому кольорі і з легкістю впишеться в інтер'єр вашої кухні. Дана модель виконана з високоякісних матеріалів; що гарантує тривалий термін служби. Верхня частина плити працює за наступним принципом: стрічковий нагрівальний елемент High-Light нагрівається під дією струму і слідом за собою нагріває німецьку склокераміки; від якої тепло надходить до посуду; а вже від посуду - до їжі. 4 етапи нагріву їжі: традиційна технологія приготування на вручений поверхні плити. Духова шафа має від 2-х до 4-х нагрівальних елементів; що комбінує один з одним. При цьому необхідно пам'ятати: кабель і вилка для підключення не входять до комплекту. Це пов'язано з можливістю різних типів підключення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FCCW58240 |
| Висота | 85 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 50 см |
| Зони нагрівання | стеклокерамика (Hi-Light) |
| Кількість конфорок | 4 |
| Мoдель | FCCW58240 |
| Сила і тип конфорок | Передня права 1.2 кВт |
| Підсвічування | Да |
| Корисний об'єм духовки | 66 л |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з шириною 56-60 см |
| Тип | комбінована (газ+електро) |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип спорожнення | каталітична |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 см |