-35%




25 317 ₴
16 456 ₴
Показати оптові ціниНові умови роботи малого; середнього бізнесу та співробітників; що працюють віддалено; потребують удосконалення методів друку. Представляємо швидкий і компактний чорно-білий принтер Xerox® B310. Ця «робоча конячка» ідеально підходить для невеликих організацій і домашнього друку; а також для будь-яких невеликих приміщень. Принтер B310 відразу готовий до роботи; він відрізняється простотою і надійністю; щоб друкувати більше і швидше.
Готовий до роботи з мобільними пристроями
Друкуйте безпечно з будь-яких мобільних пристроїв за допомогою Apple AirPrint; Mopria; засобів друку Chromebook; Wi-Fi і Wi-Fi Direct®. Він дозволяє вільно друкувати документи на ходу; передаючи їх по бездротовій мережі.
Наскрізний захист
Функції комплексної захисту допомагають боротися зі зростаючими й ускладнюються кіберзагрозами; регулюючи доступ і охороняючи конфіденційні дані і документи.
Просте і легке налаштування
Завдяки розумному ПО Xerox® Smart Start ви заощадите час на настройку принтера перед друком. Підключіться до домашнього або корпоративного Wi-Fi за лічені хвилини. І найцікавіше: не потрібна допомога ІТ-фахівців.
Маленький; тихий і потужний
Велика продуктивність укладена в компактний принтер; який можна поставити де завгодно. Надтиха друк на високих швидкостях дозволяє звести до мінімуму простої.
Просте управління в один дотик
Драйвери друку Xerox® і додаток Xerox® Print & Scan Experience забезпечують зручний доступ до готових налаштувань принтера і функцій друку з ноутбука або настільного ПК. Налаштуйте свій B310 як хочете; легко; одним клацанням миші.
Надійна робота день за днем
Економте гроші і час - витрачайте на експлуатацію та обслуговування менше; а устигайте більше завдяки неперевершеній надійності. Ставайте екологічніше за рахунок легкої переробки картриджів за допомогою нашої програми Xerox Green World Alliance.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Висота | 222 мм |
| Глибина | 363 мм |
| Ширина | 368 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B310V_DNI |
| Місткість вихідного лотка | 150 листів |
| Місткість лотків для подачі | 350 листів |
| Час виходу першої сторінки | 5.9 сек |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Місячний обсяг друку | 80 000 стор |
| Мoдель | B310 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Щільність паперу | 60 - 217 г/м2 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Com 10 |
| Підтримка технологій прямого друку | Wi-Fi Direct |
| Швидкість монохромного друку | 40 стр/хв |
| Сумісний оригінальний картридж | 006R04381 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | бездротові |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 1000 МГц |