-35%

21 978 ₴
14 286 ₴
Показати оптові ціниНастроюється комутатор серії EasySmart DGS-1100-24PV2; оснащений 24 портами 10/100 / 1000Base-T (12 портів з підтримкою PoE); призначений для використання в мережах підприємств малого і середнього бізнесу. Підтримка PoE робить комутатор DGS-1100-24PV2 оптимальним рішенням для організації відеоспостереження. Функції управління; діагностики; пошуку та усунення несправностей; а також енергозберігаючі технології дозволяють використовувати DGS-1100-24PV2 для вирішення різних завдань.
Енергозберігаюча технологія D-Link Green
Комутатор DGS-1100-24PV2 відповідає стандарту IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet і споживає менше електроенергії при невеликому обсязі трафіку. Використання сумісних з EEE пристроїв дозволяє підприємствам малого і середнього бізнесу економити грошові кошти завдяки скороченню експлуатаційних витрат; в тому числі пов'язаних з купівлею обладнання для охолодження. DGS-1100-24PV2 також підтримує технологію D-Link Green; що забезпечує автоматичне скорочення енергоспоживання. Комутатор визначає статус з'єднання на кожному порту і забезпечує автоматичне відключення живлення неактивних портів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-кадр | 10240 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Артикул | DGS-1100-24PV2 |
| Буфер пакетів | 0.512 Мб |
| Вага | 2 кг |
| Можливість віддаленого керування | керований |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 230 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 0% до 95% без конденсату |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 12xPoE |
| Кількість портів | 24 |
| Комутаційна здатність | 48 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Мoдель | DGS-1100-24PV2 |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Споживана потужність (максимальна) | 131.5 Вт |
| Робоча температура | від -5 до + 50 C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 35.7 Mpps |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX/1000Base-T: неекранована вита пара категорії 5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40 до 70 C |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Вимоги PoE | PoE 802.3 at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Ширина | 280 мм |