-35%22 306 ₴
14 499 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JL681A |
| Вага | 0.82 кг |
| Можливість віддаленого керування | керований |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Глибина | 160 мм |
| Кількість портів 1000FX | 2хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 10 |
| Комутаційна здатність | 20 Гбіт/с |
| Мoдель | IOn 1930 8G 2SFP 124W |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Споживана потужність (максимальна) | 124 Вт |
| Робоча температура | від 0 до 40 C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 14.8 Mpps |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX/1000Base-T: неекранована вита пара категорії 5 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Ширина | 254 мм |