-35%



25 749 ₴
16 737 ₴
Показати оптові ціниГотуйте смачні страви на нашій газовій варильній поверхні. Вона швидко реагує на зміну налаштувань; проста у використанні та керуванні. Можна легко готувати на повільному вогні або обсмажувати стейки. Готуйте з впевненістю та задоволенням на газовій варильній поверхні.
Зручна та ефективна газова варильна поверхня.
Готуйте смачні страви на нашій газовій варильній поверхні. Нею дуже легко керувати та зручно користуватися. Готуйте на повільному вогні або обсмажуйте стейки. Відкрийте собі силу газу і готуйте з упевненістю.
Циркуляційне приготування - для рівномірного нагрівання в духовці
У режимі циркуляції приготування вентилятор рівномірно розподіляє тепло через верх та низ камери духовки. Результат - більш послідовне та надійне приготування.
Духова шафа; яку легше і зручніше чистити!
Завдяки пересувним полицям ретельне очищення духової шафи стає легшим; ніж будь-коли; навіть у важкодоступних місцях; за менший час і з меншими зусиллями.
Чорна емаль - міцна та легка у догляді
Чорна емаль – оптимальний матеріал для внутрішньої частини плити. Надійний; міцний та простий у догляді; що полегшує процес приготування.
Готування з таймером
Таким чином; ваші страви не пересмажаться. Плита має вбудований таймер із нагадуванням; який сповістить вас; коли страви будуть готові.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 кг |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Конвекція | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LKK520211W |
| Внутрішнє покриття | емаль легкої очищення |
| Висота | 85.7 см |
| Газ-контроль | поверхні |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 60 см |
| Зони нагрівання | газові |
| Індикатор температури | Ні. |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість напрямних духовки | 3 |
| Кришку вареної поверхні | скляна |
| Матеріал решіток поверхні | чугун |
| Мoдель | LKK520211W |
| Напруження/ частість | 220-240 В/50 Гц |
| Особливості | Термостат |
| Особливості парфумів | Типовий протиень |
| Підсвічування | Да |
| Корисний об'єм духовки | 57 л |
| Режими приготування | турбогриль |
| Країна виробництва | Румунія |
| Також шукають | вузькі 40-55 см |
| Тип | комбінована (газ+електро) |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип напрямних духовки | рельєфні |
| Тип спорожнення | емаль легкої очищення |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 см |
| Електропідпал | конфорки |
| Електропідпалення поверхні | в ручці |
| Ящик посуду | Да |