-35%
25 183 ₴
16 369 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 0.7 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3 Ач |
| Артикул | 0.601.9F2.00B |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр диска | 76 мм |
| Довжина різьблення шпинделя | 10 мм |
| Додаткові характеристики | захисний кожух |
| Емісійний показник вібрації агод | 13.5 м/с2 |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | шліфувальна машина |
| Похибка K | 1.5 м/с2 |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 19500 об/хв |
| Мoдель | 0 А·год |
| Призначення | професійні |
| Напруга | Дванадцять |
| Оброблюваний матеріал | для труб |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Країна виробництва | Китай |
| Також (пошук) | УШМ |
| Тип | болгарки (УШМ) |