-35%
20 400 ₴
13 260 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 7.5 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.5A2.001 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина пропилу під кутом 45° | 65 мм |
| Глибина пропилу під кутом 90° | 85 мм |
| Діаметр пильного диска | 235 мм |
| Заміна оснащення | ключова |
| Використання | ручне |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | GKS 235 |
| Призначення | професійний |
| Номінальна споживана потужність | 2050 Вт |
| Харчування | Мережа |
| Посадковий діаметр пиляльного диска | 30 мм |
| Швидкість обертання | 5300 об/хв |
| Країна виробництва | Китай |