-35%


18 398 ₴
11 959 ₴
Показати оптові ціниОсобливості насосної станції Metabo HWW 4500/25 Inox:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Вага | 17.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 600972000 |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Гарантія, міс | 36 |
| Тиск | 4.8 бар |
| Діаметр приєднувального патрубка | 1" |
| Корпус гідроакумулятора | метал |
| Мoдель | HWW 4500/25 Inox |
| Потужність двигуна | 1300 Вт |
| Напір | 48 м |
| Напруга | 220 В |
| Обсяг гідроакумулятора | 24 л |
| Продуктивність | 75 л/хв |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Країна виробництва | Китай |