-35%

43 377 ₴
28 195 ₴
Показати оптові ціниОсновні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RG-NBS3200-24SFP/8GT4XS |
| Вага | 5.5 кг |
| Можливість віддаленого керування | керований |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Глибина | 268 мм |
| Кількість портів 1000FX | 24хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 8x10/100/1000TX |
| Кількість портів Uplinks | 4x10 GE SFP+ |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Кількість портів | 36 |
| Комутаційна здатність | 336 Гбіт/с |
| Мoдель | RG-NBS3200-24SFP/8GT4XS |
| Підтримка транспортних протоколів | LLDP |
| Порти | комбінований |
| Виробник | Ruijie Networks |
| Робоча температура | від 0 до 50 C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 96 Mpps |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Ширина | 440 мм |