-35%




374 ₴
243 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-PAD-M-SHINY-BLACK |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | покриття — чорний блискучий поліестер |
| Матеріал | Резина |
| Мoдель | Shiny M Black |
| Особливості | ігрові |
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Розміри | 450 х 400 x 2 мм |
| Країна виробництва | Китай |