-26%
34 551 ₴
25 593 ₴
Показати оптові ціниДриль-шуруповерт акумуляторна безщіткового DeWALT DCD791P2 оснащена зносостійким і надійним безщітковим двигуном; який збільшує робочий цикл і термін служби інструменту. Ергономічний дизайн і високий крутний момент дозволяють швидко і якісно виконувати необхідну роботу. Також є світлодіодне підсвічування робочої зони і електронне регулювання швидкості. У комплекті йде кріплення на пояс; магнітний тримач насадок; чемодан TSTAK; 2 акумулятора (5 Ач) і зарядний пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCD791P2 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр свердління дерева | 40 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Додатково | скоба для кріплення до поясу |
| Ємність акумулятора | 5 A/год |
| Кількість акумуляторів в комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | шуруповерт |
| Макс. діаметр хвостовика свердла, мм | 13 |
| Максимальний крутний момент | 70 Нм |
| Мoдель | DCD791P2 |
| Потужність | 460 Вт |
| Призначення | професійний |
| Підсвічування | Да |
| Режим роботи | безударний |
| Режимів крутного моменту | 15 + 1 |
| Швидкість обертання (обороти) | 0-2000 об/хв |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Упаковка | Кейс |