-35%







3 418 ₴
2 222 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Артикул | D4-M-BK-2F1P-1F1 |
| Вага (кг) | 4.2 кг |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Габарити (мм) | 417 x 382 x 210 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Клас корпусу | Мультимедійні |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Максимальний рівень шуму | 34 дБ |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12/14 см |
| Мoдель | D4-M-BK-2F1P-1F1 |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | світлодіодної системи освітлення |
| Особливості | прозора передня панель |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 240 mm |
| Пиловий фільтр | Да |
| Розташування блоку живлення | нижня |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Прозоре |
| Типорозмір | Miditower |
| Встановлення довгих відеокарт | 320 мм |
| Колір | Чорний |