-35%


52 572 ₴
34 172 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.61 кг |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 107163-01 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діапазон температури нагріву | 28-90 °C |
| Довжина шнура | 2.67 м |
| індикація нагріву | LED |
| Матеріал покриття | керамічне |
| Мoдель | HS08 Airwrap ID Straight/Wavy Prussian blue/Rich c |
| Потужність | 1000 Вт |
| Призначення | побутової |
| Харчування | дротове |
| Зачіски | природної хвилі |
| Країна виробництва | Філіппіни |
| Тип управління | Електронне |
| Колір | синій/мідний |