-35%








32 280 ₴
20 982 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 12.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CVF61A |
| Габарити | 56.2 x 37 x 37 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додаткові функції | іонізація |
| Додаткові характеристики | таймер |
| Мoдель | AP10 |
| Площа обслуговування | 48 м2 |
| Застосування | Універсальний |
| Продуктивність | 430 м3/год |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип управління | електронний |
| Колір | Бежевий |