-35%







30 203 ₴
19 632 ₴
Показати оптові ціниОсобливості:
✔ Блокування кнопки уувімкнення
✔ Блокування шпинделя
✔ Повітряне охолодження
✔ Додаткове руків'я
✔ Лінійка
✔ Під'єнання пилососа
✔ Регулювання глибини пропилювання
✔ Безщітковий двигун.
✔ Платформа сумісна із напрямними шинами DEWALT.
✔ Електронне гальмо зупиняє диск менш ніж за 3 секунди.
✔ Функція здування тирси та можливість під'єднання пилососа.
✔ Регулювання глибини різання та кута нахилу без ключа.
✔ Світлодіодна підсвітка робочої зони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 3.6 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCS572NT |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина пропилу під кутом 45° | 44 мм |
| Глибина пропилу під кутом 90° | 58 мм |
| Діаметр диска | 184 мм |
| Додаткові функції | блокування кнопки включення |
| Заміна оснащення | ключова |
| Використання | ручне |
| Максимальний кут нахилу | 57 ° |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | TSTAK (без |
| Потужність | працює від акумулятора |
| Призначення | професійний |
| Посадковий діаметр пиляльного диска | 16 мм |
| Швидкість обертання | 5500 об/хв |
| Країна виробництва | Китай |