-35%



23 658 ₴
15 378 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCPL2640DNYJ1 |
| Вага | 10.5 кг |
| Місткість вихідного лотка | 100 листів |
| Місткість лотків для подачі | 250 листів |
| Час виходу першої копії | 10 сек |
| Час виходу першої сторінки | 8.5 сек |
| Висота | 319 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 399 мм |
| Додаткові функції при копіюванні | стирання країв |
| Додаткові функції при друку | режим економії тонера |
| Додаткові функції при скануванні | сканування на FTP-сервер |
| Інтерфейси | USB |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 32 стр/хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Місячний обсяг друку | 10000 стор |
| Мoдель | DCPL2640DNYJ1 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | для малого офісу |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Оптичне розширення сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплею | 2 - х рядковий |
| Щільність паперу | 60 - 220 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows Server 2012 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | Letter |
| Розмір сканованій області | 216 x 297 мм |
| Дозвіл при копіюванні, dpi | 600 x 600 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 256 біт |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Швидкість монохромного друку | 32 стр/хв |
| Сумісний оригінальний картридж | TN2590XL |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Також шукають | со сканером |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Тип сканера | Планшетний |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Ширина | 410 мм |