-35%



27 752 ₴
18 039 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 2.3 кг |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCS367N |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті |
| Величина ходу | 29 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| дерево | 280 мм |
| Кількість ходів холостого ходу | 2900 хід/хв |
| Метал | 100 мм |
| Мoдель | 18 В XR Li-lon (без АКБ та ЗП) |
| Призначення | професійний |
| Харчування | акумуляторне |
| Країна виробництва | США |