-35%28 658 ₴
18 628 ₴
Показати оптові ціниГазова кухонна плита HANSA FCGW63193 оснащена конфорками Defendi італійського виробництва. Конфорки сконструйовані таким чином; щоб максимально ефективно передавати нагрів від полум'я на дно посуду. Різний розмір і потужність пальників дозволяють готувати в маленькій турці або каструлі з великим літражем; сковороді WOK. Кожна конфорка обладнана системою безпеки – контроль над горінням полум'я та електрозапалюванням. У духовці стіни покриті глянсовою; гладкою і міцною емаллю; яка легко відмивається від жиру; нагару і не тріскається з часом. Вбудований таймер і гриль для зручності власника; встановлено яскраве і комфортне для очей підсвічування духовки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43.7 кг |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FCGW63193 |
| Внутрішнє покриття | емаль легкої очищення |
| Висота | 85 см |
| Газ-контроль | поверхні |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 60 см |
| Зони нагрівання | газові |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кришку вареної поверхні | скляна |
| Матеріал решіток поверхні | чугун |
| Мoдель | FCGW63193 |
| Сила і тип конфорок | Передня права 1 кВт |
| Особливості парфумів | ґратка |
| З' єднання з балонним газом | Да |
| Підсвічування | Да |
| Корисний об'єм духовки | 58 л |
| Режими приготування | Нижній надгрев |
| Країна виробництва | Польща |
| Також шукають | з електропідпалювачем |
| Тип | Газова |
| Тип духовки | Газова |
| Тип напрямних духовки | рельєфні |
| Тип спорожнення | Традиційна |
| Функції парфумів | вертел |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 см |
| Електропідпал | конфорки |
| Електропідпали в духовці | в ручці |
| Ящик посуду | Да |