-35%




35 428 ₴
23 028 ₴
Показати оптові ціниEpson EcoTank L6260 — багатофункціональний принтер (друк; копіювання; сканування) з підтримкою Wi-Fi Direct; Ethernet і РК-екраном. Він не потребує заміни картриджів; призначений для користувачів; які бажають отримати високоякісні роздруківки за неймовірно низької вартості друку сторінки.
Багатофункціональність
Завдяки кольоровому РК-екрану з діагоналлю 6;1 см; автоматичному двосторонньому друку; лотку для паперу на 250 сторінок; а також швидкості друку до 15 сторінок за хвилину; ви можете легко виконувати різноманітні завдання.
Суцільна економія
Цей принтер EcoTank забезпечує значну економію витрат на друк; адже до комплекту поставки входить запас чорнила на період до 3 років. Контейнери; що входять у комплект поставки; забезпечують друк до 14 000 чорно-білих або 5200 кольорових сторінок.
Програма Epson Smart Panel
Застосунок дає змогу керувати принтером із вашого смарт пристрою. Ви можете швидко й легко налаштувати Wi-Fi; друкувати документи та фотографії; відстежувати й усувати неполадки принтера.
Сучасна гнучкість
Цей принтер має компактний дизайн; можливості підключення через Wi-Fi та Wi-Fi Direct; його можна легко інтегрувати в наявне домашнє середовище та друкувати з мобільних пристроїв; планшетів і ноутбуків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Висота | 231 мм |
| Глибина | 347 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | C11CJ62404 |
| Місткість вихідного лотка | 30 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 250 листів |
| Вбудоване СНПЧ | Да |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові функції при друку | друк на картках |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 33 стр/хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 20 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Мoдель | L6260 WiFi |
| Призначення | для малого офісу |
| Оптичне розширення сканера | 1200 х 2400 |
| Параметри дисплею | 2.5" |
| Щільність паперу | 64 - 300 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | B6 |
| Підтримка технологій прямого друку | Wi-Fi Direct |
| Дозвіл при копіюванні, dpi | 2400 x 1200 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 біт |
| Розрядність кольорового сканування | 48/24 біт |
| Швидкість монохромного друку | 33 стр/хв |
| Швидкість кольорового друку | 20 стр/хв |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T03V44A |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | 3 в 1 |
| Технологія друку | струменевий |
| Тип БФП | струменевий |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | Да |
| Колір | Чорний |