-35%5 622 ₴
3 654 ₴
Показати оптові ціниНадійні комплектуючі
Ardesto CH-2500MCW використовує надійні комплектуючі – закритий обребрений нагрівальний елемент німецької компанії Eihenauer; а також італійський високоточний біметалічний термостат. Відсутність рухомих компонентів і продумана конструкція повністю виключає будь-які шуми при роботі. Механічне управління складається з клавіші вмикання із захисною накладкою та поворотного регулятора потужності. Конвектори Ardesto підтримують два типи монтажу – настінний і підлоговий. Кронштейни та опори поставляються в комплекті з обігрівачем.
Безпека та якість
Для безпечного використання є захист від перегріву і промерзання приміщень. Режим Anti Frost підтримує температуру в межах + 5-7°C при мінімальних витратах електроенергії. Стандарт IP24 забезпечує захист від контакту з внутрішніми компонентами; бризок води і підвищеної вологості; тому його можна використовувати у ванній кімнаті або душовій та бути впевненим у безпеці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CH-2500MCW |
| Габарити | 91 x 45 x 12 см |
| Гарантія, міс | 60 |
| Додатково | режим Anti Frost |
| Мoдель | CH-2500MCW |
| Потужність | 2000 Вт |
| Нагрівальний елемент | закритий обребрений |
| Особливості | Термостат |
| Площа обігріву | 25 кв. м |
| Режими роботи | Обігрівання |
| Країна виробництва | Україна |
| Також шукають | для квартири |
| Тип | конвектор |
| Тип обігрівача, для сінка | конвектор |
| Установка | підлоговий |
| Функції захисту | захист від перегріву |
| Колір | Білий |