-35%

7 609 ₴
4 946 ₴
Показати оптові ціниОфісний знищувач документів для дому та офісу.
Знищує до 13 аркушів паперу на шматочки розміром 5х16 мм; що відповідає стандарту секретності P-4. Має кошик ємністю 21 л.
Знищує документи; скріплені скобами або скріпками. Може знищувати кредитні та дисконтні картки; а також CD-диски.
Має електронний старт і стоп; функцію реверсу і термозахист двигуна від перевантажень. Є функція блокування роботи при відкритому кошику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ShredMark |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 24319 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | захист від перевантажень |
| Категорія | для офісу |
| Мoдель | 1321M (5*16 мм) |
| Потужність (А4/70г) | 13 |
| Обсяг кошика | 21 л |
| Особливості | Реверс |
| Робоча ширина | 220 мм |
| Робочий цикл ("працює"/" відпочиває") | 3/40 |
| Розмір | 366 х 360 х 244 мм |
| Розмір шматочків | 5 x 16 мм |
| Швидкість | 2.3 м/хв |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип різання | перекресний |
| Знищення | скріпок |
| Рівень безпеки | 4 |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Формат | А4+ |