-35%




7 340 ₴
4 771 ₴
Показати оптові ціниПредставляємо світлодіодну стрічку Govee Next-Gen COB (Chip on Board) з 1260 світлодіодів/м для надплавного освітлення та високої яскравості. Ця світлодіодна стрічка пропонує настроювані сегменти; попередньо встановлені сцени та інтелектуальне керування через Govee Home App; Matter; Alexa та Google Assistant.
Особливості:| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Govee |
| Кількість світлодіодів | 1260 шт. |
| Світловий потік | 450 лм |
| Стан | Новий |
| Тип світлодіодів | COB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | H61E53D1 |
| Блок живлення в комплекті | Да |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діапазон робочих температур | -20...+40 °C |
| Довжина стрічки | 3 м |
| Інтерфейси і протоколи | Wi-Fi |
| Джерело живлення | От сети |
| Клас захисту | IP54 |
| Мoдель | H61E5 COB Strip Light Pro 3m RGBIC+W WI-FI/Bluetoo |
| Напруга живлення | Двадцять чотири |
| Особливості | Matter |
| Роз'єм підключення | 2-pin |
| Ресурс роботи | 30000 год |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип стрічки | побутова |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір світіння | RGBICW |
| Колірна температура | 2500 - 6500 K |
| Ширина стрічки | 1.2 см |
| Енергоспоживання | 48 Вт |