-35%454 ₴
295 ₴
Показати оптові ціниRonix RH-1841 - це кліщі зі сталі; які поєднують в собі продуктивність і комфорт завдяки ергономічним ручкам. Цей інструмент може допомогти вам у встановленні систем розподілу електроенергії або освітлення у вашому домі; налаштуванні домашнього кінотеатру або системи камер спостереження. Завдяки 8-дюймовому корпусу; виготовленому зі сталі марки 55 з твердістю від 56 до 60 HRC; кліщі RH-1841 готові допомогти вам з легкістю і комфортом різати дроти і кабелі.
Корпус
Кліщі повинні бути спроектовані таким чином; щоб забезпечувати чистий і точний зріз; не ушкоджуючи основну структуру кабелю в процесі роботи. Це означає; що якісні кліщі повинні мати гострі леза. Завдяки тому; що кліщі Ronix RH-1841 виготовлені із сталі марки 55; їхні леза залишатимуться гострими протягом усього терміну служби; надаючи додаткову твердість; щоб витримувати щоденне використання навіть у найсуворіших умовах.
Функції
Завдяки цій додатковій міцності; 8-дюймові кліщі Ronix RH-1841 здатні різати алюмінієві; мідні і навіть сталеві дроти або кабелі. Вони можуть різати дріт діаметром до 10 мм і площею поперечного перерізу до 35 мм2. Такий широкий діапазон в поєднанні зі здатністю різати більшість кабелів перетворює модель RH-1841 в універсальні кліщі; які усувають потребу в інших інструментах цієї категорії.
Дизайн
Ronix RH-1841 - це міцний і продуктивний інструмент з комфортним та ергономічним дизайном. Завдяки ергономічним ручкам; покритим м'яким протиковзким ПВХ-матеріалом; ви можете продовжувати різати кабелі та дроти; не відчуваючи втоми. Ці ручки допомагають зменшити втому рук під час користування; що підвищує загальну продуктивність.
Упаковка
Кліщі RH-1841 поставляються у кольоровій коробці Ronix.
Особливості
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ronix |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RH-1841 |
| Гарантія, міс | 1 |
| Діаметр реза | 10 мм |
| Довжина інструменту | 200 мм |
| Матеріал інструменту | Сталь |
| Матеріал рукояті | ПВХ |
| Мoдель | 205 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | звичайні |