-35%








1 832 ₴
1 191 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8252Black |
| Вага | 0.88 кг |
| Зовнішні розміри | 450 x 310 x 110 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додатковий боковий захист | потовщені стінки |
| Кількість основних відсіків | 2 |
| Мoдель | 17.3" black |
| Особливості | знімний плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17.3" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | сумка |