-35%








1 680 ₴
1 092 ₴
Показати оптові ціниСумка для ноутбука Rivacase 8237 (Black) — це стильний та функціональний аксесуар; розроблений для захисту та зручного транспортування ноутбуків з діагоналлю до 15;6 дюймів.
Опис та особливості
Розміри:
Конструкція та організація
Додаткові переваги
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8237Black |
| Вага | 0.58 кг |
| Зовнішні розміри | 430х315х70 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | black |
| Особливості | ручки з м'якою накладкою |
| Призначення | класичні |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | сумка |