-35%








3 471 ₴
2 256 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8455Black |
| Вага | 0.79 кг |
| Зовнішні розміри | 470 x 320 x 160 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 290 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 430 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Кількість основних відсіків | 2 |
| Мoдель | ECO |
| Особливості | знімний плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | сумка |