-35%




2 378 ₴
1 546 ₴
Показати оптові ціниЛамінатор Neor 8305 чудово підійде для активного використання в школі; офісі чи вдома. Підтримує гаряче ламінування. Набуває стану готовності до роботи за 3-5 хвилин.
Ручна система подавання документів запобігає перекосу та зменшує можливість згинання паперового носія. Навіть для форс-мажорної ситуації ламінатор Neor 8305 обладнано важелем розтискування валів. Ці функції дадуть змогу отримати матеріал із ламінатора без шкоди для документа та пристрою.
Neor 8305; обладнаний 2 валами; підтримує пакетнутехнологію і розмір документів до А4 включно.
Ламінатор має чудову швидкість ламінування 220 мм/хв і широкий діапазон товщини матеріалів: для плівки 80-125 мкм (забезпечить різний ступінь гнучкості ламінованого документа).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neor |
| Стан | Новий |
| Формат | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8305 |
| Час готовності | 3~5 хв |
| Гарантія, міс | 12 |
| Макс. товщина ламінування | 0.6 мм |
| Максимальна ширина ламінування | 230 мм |
| Метод нагрівання | гарячі вали |
| Мoдель | 8305 |
| Призначення | Для офісу |
| Харчування | 220 В/ 50 Гц |
| Розміри | 331 х 106 х 60 мм |
| Система подачі аркушів | ручна |
| Швидкість ламінування | 220 мм/хв |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | пакетний |
| Товщина плівки | 80~125 мкм |