-35%



1 749 ₴
1 137 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбока) Загальна висота, мм | 155 |
| Артикул | AS.01.07.0019 |
| Повітряний потік | 66 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 0.25-1.61±10% мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| для процесорів | AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертання | 1700 об/хв |
| Максимальний TDP | 180 Вт |
| Мoдель | S120D-B |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Підсвічування | Немає |
| Розмір (загальний) | 155 х 128 х 100 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Сокет | 2011 |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 годину |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Споживаний струм вентиляторами | 0.35 A |
| Рівень шуму | 33.8 dB |