-35%22 192 ₴
14 425 ₴
Показати оптові ціниДриль BOSCH PT GSB 24-2 (Дриль ударний Bosch GSB 24-2 (БЗП)) - ударна дриль Bosch GSB 24-2 потужністю 1100 Вт.
Двошвидкісна (0-900 / 3000 об / хв) з кулачковим патроном з діапазоном затиску 1;5-13 мм.
Ударний механізм здійснює 0-15300 / 51000 уд/хв.
Крутний момент 40 / 14;5 Нм.
Різьба свердлильного шпинделя 1/2"-20 UNF.
Дриль виготовляє отвори в бетоні діаметром 22 / 13 мм; в камені і цегляній кладці-24 / 16 мм; в деревині-40 / 25 мм; металах-16 / 8 мм.
Технічні особливості дрилі ударної Bosch GSB 24-2:
- 1100 Вт потужності для кращої продуктивності.
- Металевий корпус редуктора.
- Надійний ударний механізм видає 0-15300 / 51000 уд/хв (на 1-й / 2-й швидкостях відповідно).
- Регульоване число обертів і частота ударів роблять дану дриль універсальної.
- Функція KickBack Control гарантує безпеку майстра.
- Свердлильний шпиндель має різьбу 1/2 " -20 UNF і дозволяє використовувати швидкозатискні патрони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.19 C. 801 |
| Габарити | 335 x 220 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр свердління по бетону | 22 мм |
| Діаметр свердління по дереву | 40 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 18 мм |
| Додатково | регулятор оборотів |
| Джерело живлення | мережа |
| Комплектація | обмежувач глибини 210 мм (1 613 001 010) |
| Максимальний діаметр хвоста | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Мoдель | GSB 24-2 |
| Призначення | професійний |
| Напруга | 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | ударний дриль |
| Частота ударів в хвилину | 51000 |