-35%

25 260 ₴
16 419 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.19 C. 700 |
| Габарити | 355 х 220 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр свердління по дереву | 40 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 16 мм |
| Додатково | регулятор оборотів |
| Джерело живлення | мережа |
| Комплектація | Лічильник |
| Максимальний діаметр хвоста | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Мoдель | GSB 21-2 RCT |
| Призначення | професійний |
| Напруга | 220 В |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип | ударний дриль |
| Частота ударів в хвилину | 51000 |