-35%

21 563 ₴
14 016 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.1B2.000 |
| Габарити | 320 х 220 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр свердління по дереву | 32 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Додатково | Обмежувач глибини узгодження |
| Джерело живлення | мережа |
| Комплектація | Обмежувач глибини |
| Максимальний діаметр хвоста | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Мoдель | GBM 13-2 RE |
| Призначення | професійний |
| Напруга | 220 В |
| Країна виробництва | Німеччина |