-35%






24 509 ₴
15 931 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Вага | 2.7 кг |
| Споживана потужність | 780 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.601.513.000 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина різання в деревині | 150 мм |
| Глибина пропилу в металах | 10-20 мм |
| Додатково | під'єднання пилососу для роботи без пилу |
| Мoдель | GST 150 BCE |
| Напруга | 220-240 В |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Угорщина |
| Також шукають | для металу |
| Тип | Професійний |
| Частота ходу пильного полотна | 500 - 3100 об/хв |