-35%


19 203 ₴
12 482 ₴
Показати оптові ціниДискова пила Makita 5008MG - це досить корисна техніка; яка призначена для прямолінійних розпилювань.
З її допомогою по силам розрізати різноманітну деревину; фанеру; ДВП; ДСП; полімери та окремі метали.
Електроінструмент обладнаний двигуном потужністю 1800 Вт; який приводить в дію диск в 210 мм в діаметрі.
Ріжучий елемент здійснює розпил глибиною 75;5 мм під кутом 90 º.
Варто відзначити міцну опірну плиту; яка виготовлена з магнієвого сплаву і нахиляється для косого різу під кутом 22;5°; 45 º; 50º.
Однак при цьому зменшується глибина розпилу.
Зокрема під нахилом у 45 º; цей показник становить 57 мм.
Установка кута нахилу і глибини пропилювання відбувається за допомогою регуляторів; які підтримують потрібні параметри при виконанні всієї роботи.
Наявність паралельного упору сприяє точному проходженню лінії різу і отримання пиломатеріалів необхідних розмірів.
На опорній плиті є механізм; який встановлює упор.
Для того; щоб попередити віддачу; передбачений спеціальний розколюючий ніж.
Для легкої і безпечної зміни принадлежності конструктивно забезпечується блокування шпинделя.
Завдяки фіксації шпинделя; заміна дисків відбувається просто та безпечно.
До речі; дотримуючись елементарних правил безпеки; травмуватися дисковою пилкою практично неможливо.
Травмонебезпека інструменту зведена до нуля завдяки захисному металевому кожуху з маятниковий механізмом.
Передбачена можливість блокування від випадкового включення.
Слід зауважити; що є можливість підключення пилососа; за рахунок чого можна підтримувати робоче місце в чистоті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 5.1 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5008MG |
| Гарантія, міс | 36 |
| Глибина пропилу під кутом 45° | 57 мм |
| Глибина пропилу під кутом 90° | 75 мм |
| Діаметр диска | 210 мм |
| Додаткові функції | система здування пилу |
| Заміна оснащення | ключова |
| Використання | ручне |
| Максимальний кут нахилу | 45 ° |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | 5008MG |
| Потужність | 1800 Вт |
| Призначення | професійний |
| Харчування | Мережа |
| Посадковий діаметр пиляльного диска | 30 мм |
| Швидкість обертання | 5200 об/хв |
| Країна виробництва | Китай |