-35%








29 502 ₴
19 176 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2255160 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Двигун | 2.17 л. с. |
| Діаметр троса | 6 мм |
| Довжина троса | 18 м |
| Мoдель | вельфер TC-EH 1000 |
| Потужність двигуна | 1600 Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| пульт | дротовий |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип | Електрична |
| Тип троса | металевий |