-35%
31 871 ₴
20 716 ₴
Показати оптові ціни• Ідеальний інструмент для роботи у важких металевих конструкціях
• Двухскоростной редуктор для збільшення крутного моменту
• Поліпшені характеристики свердління завдяки новому двигуну
• Покращена ергономіка; що забезпечується новим полімерним корпусом редуктора
• Нова конструкція перемикання передач редуктора для збільшення терміну служби
• Нова запатентована посилена опора якоря
• Нова запатентована запобіжна кулькова муфта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 770 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D21441 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр свердління по дереву | 35 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Додатково | регулятор оборотів |
| Джерело живлення | мережа |
| Комплектація | Обмежувач глибини узгодження |
| Максимальний діаметр хвоста | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1100 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Мoдель | D21441 |
| Призначення | професійний |
| Напруга | 220 В |
| Країна виробництва | Китай |