-35%

44 934 ₴
29 207 ₴
Показати оптові ціниD21570K обладнаний функцією електронного керування протиблокуванням муфти E-Clutch Anti-Lock Control. Ця функція спеціально розроблена для контролю над інструментом і допоможе утримати його в руках під час раптової зупинки двигуна. Раптова зупинка може статися під час свердління в металі або під час використання великого діаметра під час свердління в деревині. У разі раптової зупинки інструмента; двигун якийсь час і далі обертається; і тільки потім зупиняється. Це знижує раптовість різкої зупинки та дає змогу оператору зберегти контроль над інструментом. Під час відпуску куркового вимикача ця електронна функція перестає працювати; за умови повторного натискання куркового вимикача інструмент почне працювати в нормальному режимі.
Функція E-Clutch Anti-Lock Control також забезпечує захист від перегрівання інструмента під час виконання робіт у важкому режимі. У разі надмірного нагрівання інструмента під час роботи; ця функція зупинить електродвигун. За умови повторних запусків інструмента функція буде і далі зупиняти двигун; поки інструмент повністю не охолоне.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Ключовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D21570K |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр свердління по бетону | 22 мм |
| Додатково | регулятор оборотів |
| Джерело живлення | мережа |
| Комплектація | чемодан |
| Максимальний діаметр хвоста | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3500 об/хв |
| Мoдель | D21570K |
| Призначення | професійний |
| Напруга | 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | ударний дриль |