-35%28 566 ₴
18 568 ₴
Показати оптові ціниДриль ударний Dewalt DWD522KS - це інструмент для свердління і свердління з ударом. Модель Dewalt DWD522KS оснащена потужним двигуном; що здатний продовжити термін служби інструменту. Наявність поєднаного перемикача швидкості і режимів роботи дають можливість користуватися інструментом з комфортом. Дриль має багатопозиційна бічну рукоятку; що дозволяє працювати в самих важкодоступних місцях.
Комплект поставки:
Переваги для користувача:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DWD522KS |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр свердління по дереву | 40 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Додатково | Обмежувач глибини узгодження |
| Джерело живлення | мережа |
| Комплектація | чемодан |
| Максимальний діаметр хвоста | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3500 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Мoдель | DWD522KS |
| Призначення | побутової |
| Напруга | 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | ударний дриль |
| Частота ударів в хвилину | 56000 |