-35%


602 ₴
391 ₴
Показати оптові ціниЧохол Smart Cover від ТМ BeCover для планшета займають почесне місце серед захисних і практичних аксесуарів в світі планшетів. Щоб максимально зберегти колишні розміри пристрою; плюс захистити екран від пошкоджень; радимо використовувати саме обкладинку. Він максимально ефективно справляється з цим завданням. Також легко перетворюється в підставку; для комфортної роботи з текстом; перегляду відео і відеодзвінків. Якщо Ви використовуєте планшет для роботи; даний аксесуар буде служити Вам вірним помічником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 703275 |
| Варіант підставки | передбачено |
| Висота | 251 мм |
| Гарантія, міс | 1 |
| Глибина | 15 мм |
| Діагональ | 10.1 |
| Магніти Auto Wake Up | не вказано |
| Мoдель | Smart Case Lenovo Tab E10 TB-X104 Black (703275) |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Сумісність із моделями | Lenovo Tab E10 TB-X104 |
| Спосіб закриття | магніт |
| Спосіб кріплення | тримач-рамка |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Чохол |
| Ширина | 174 мм |