-26%3 012 ₴
2 231 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GCAI4102 |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/4" |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина змінних біт | 25 мм |
| Довжина торцевих головок | стандартна |
| Кількість біт в наборі | 20 шт |
| Кількість зубів трещеточной рукояті | 36 шт |
| Кількість інструментів | 41 |
| Кількість торцевих головок в наборі | 13 шт |
| Комплект зібраний у | кейс |
| Комплектація набору | подовжувач |
| Матеріал кейса/лотка | пластик |
| Мoдель | торцевих та біт з тріскачкою 1/4" 41шт. |
| Призначення | Автомобільний |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/4" |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Розміри біт | T40 |
| Розміри воротка-викрутки | 1/4": 150 мм |
| Розміри воротков | 1/4": Т-подібний 150 мм |
| Розміри торцевих головок | 9 |
| Розміри подовжувачів | 1/4": 50мм |
| Сумісність | шуруповерт |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | професійний |
| Тип інструменту | подовжувач |
| Тип шліца біт | H) |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |