-35%



33 383 ₴
21 699 ₴
Показати оптові ціниЗабезпечення ідеального мікроклімату в приміщенні взимку і влітку. Завдяки інноваційним компонентів спліт-кондиціонер економить енергію і має охолодження клас енергоефективності А ++. Дбайливе споживання енергії також забезпечують режим «Eco» і режим очікування з потужністю в 1 Вт.
Завжди чисте повітряЕфективна функція i-Clean знищує шкідливі бактерії; нагріваючи повітря в випарнику до 56° C. Тому в приміщення потрапляє тільки чисте повітря.
Безліч функцій для вашого комфортуІнверторний кондиціонер Climate 3000i має весь спектр необхідних для створення комфортного мікроклімату функцій: «Іди за мною»; нічний режим; режим «тиша»; безшумний режим; антіхолодний повітря і режим «турбо».
Віддалене керуванняУстановка додаткового шлюзу (аксесуар) і керування настройками через додаток для контролю вашого комфорту навіть коли ви не вдома. Пориньте в світ підключених приладів Bosch.
Легкий монтажЗрозуміла технічна документація Bosch допомагає легкої установки і обслуговування кондиціонера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Артикул | 7733701735 |
| Вага зовнішнього блока | 23.5 кг |
| Габарити внутрішнього блока | 292 x 729 x 200 см |
| Габарити зовнішнього блока | 720 x 495 x 270 мм |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додатково | функция "Follow me" |
| Конструкція | спліт-система |
| Максимальна споживана потужність | 0.77 кВт |
| Маркування | 9 |
| Мoдель | 6 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 2.9 кВт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 2.6 кВт |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Споживана потужність під час обігрівання | 0.73 кВт |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.77 кВт |
| Режими роботи | еко режим |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Заощаджено |
| Теплопродуктивність | 10000 БТЕ/год |
| Тип | Кондиціонер |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Управління | Пульт |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 34 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 48 дБ |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Холодопродуктивність | 9000 БТЕ/год |
| Колір | Білий |