-35%12 842 ₴
8 347 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15147 |
| Вид | окремі |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 3/8" |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина змінних біт | 30 мм |
| Довжина торцевих головок | подовжена |
| Кількість Torx/Hex ключів у наборі | 7 шт. |
| Кількість біт в наборі | 74 шт. |
| Кількість гайкових ключів в наборі | 12 шт |
| Кількість інструментів | 216 шт. |
| Кількість торцевих головок в наборі | 105 шт. |
| Комплект зібраний у | кейс |
| Комплектація набору | шестигранні/зіркоподібні ключі |
| Матеріал кейса/лотка | пластик |
| Мoдель | 216 предм. |
| Призначення | Автомобільний |
| Профіль Г-образних ключів | шестигранний (Hex) |
| Розмір приєднувального квадрата | 3/8" |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Розміри біт | М8 |
| Розміри воротков | 3/8": кардан |
| Розміри гайкових ключів | 8 |
| Розміри ключів | 5 мм |
| Розміри торцевих головок | 3/8" |
| Розміри подовжувачів | 3/8": 125мм |
| Сумісність | шуруповерт |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | напівпрофесійні |
| Тип гайкових ключів | комбінований |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | подовжувач |
| Тип шліца біт | H) |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |