-35%3 829 ₴
2 489 ₴
Показати оптові ціниНадійна ручна лебідка Tolsen з двостороннім приводом призначена для підйому та переміщення вантажів вагою до 4 тонн. Оснащена сталевим тросом довжиною 3 метри та діаметром 6 мм; що забезпечує міцність і довговічність. Ідеально підходить для будівельних робіт; ремонту та монтажу.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 62444 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр троса | 6 мм |
| Довжина троса | 3 м |
| Мoдель | трос 3 м х 6 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Механічна |
| Тип троса | металевий |