-26%
2 030 ₴
1 504 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | PA5024U-1BRS |
| Артикул | NB00000143 |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість осередків | 6 cell |
| Мoдель | TOSHIBA Dynabook T752 (PA5024U-1BRS) 10.8V 5200mAh |
| Напруга | 10.8 V |
| Розміри | 204.2 x 51.5 x 20.2 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |