-35%

2 222 ₴
1 444 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | A41-K55 |
| Артикул | NB00000172 |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 5200mAh |
| Кількість осередків | 6 cell |
| Мoдель | ASUS K45 (A32-K55 AS-K55-6) 10.8V 5200mAh |
| Напруга | 10.8 V |
| Розміри | 267.6 x x 49.2 21.22 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |