-35%


1 909 ₴
1 241 ₴
Показати оптові ціниАкумулятор для ноутбука LENOVO G405s (L12L4A02) 14.4V 2600mAh PowerPlant (NB00000258) - новітня високотехнічна розробка з використанням тільки якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників; акумулятор увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність; низький рівень саморозряду; відсутність "ефекту пам'яті"; збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють нашим АКБ стати; більш ніж; повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | L12S4E01 |
| Артикул | NB00000258 |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 2600mAh |
| Кількість осередків | 4 cell |
| Мoдель | LENOVO G405s (L12L4A02) 14.4V 2600mAh |
| Напруга | 14.4 V |
| Розміри | 272 x 35 x 20 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |