-26%
1 759 ₴
1 303 ₴
Показати оптові ціниЯкщо ви помітили; що час між заряджаннями Вашого ноутбука скоротився; є сенс задуматися про те; щоб придбати новий акумулятор.
Аккумулятор для ноутбука HP Presario CQ42 (HSTNN-CB0X; H CQ42 3S2P) 10;8V 4400mAh PowerPlant (NB00000285) володіє невеликими розмірами і вагою; що робить його відмінним рішенням; якщо ви хочете зберегти компактні розміри і невелику вагу свого ноутбука. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників; акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність; низький рівень саморозряду; відсутність "ефекту пам'яті"; збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють цим АКБ стати; більш ніж; повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | WD548AA |
| Артикул | NB00000285 |
| Вид | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 4400mAh |
| Кількість осередків | 6 cell |
| Мoдель | 8V 4 |
| Напруга | 10.8 V |
| Розміри | 204.9 x 52.25 x 20.87 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |